پپه یک دلاری در سال 2024؟ رویای دست نیافتنی یا حقیقت

پپه یک دلاری در سال 2024؟
۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳

سکه معروف میم قورباغه در 24 ساعت گذشته رکورد تاریخی جدیدی را در قیمت 0.00001156 دلار به ثبت رسانده است. آیا این تازه شروع یک رالی گاوی برای رسیدن به پپه یک دلاری است؟ آیا ارز PEPE امسال می‌تواند به 1 دلار برسد؟

قیمت PEPE در 24 ساعت گذشته نزدیک به 3 درصد افزایش یافته است و تنها یک درصد با سقف تاریخی خود فاصله دارد. اکنون رسماً رکورد جدید تمام دوران برای این سکه میم شکسته شده است. سکه میم قورباغه برای دومین بار در سال جاری رکورد ATH خود را شکست، زیرا در ماه مارس، قیمت PEPE افزایش یافت و به ATH قبلی رسید.

ماهیت صعودی PEPE همچنان ادامه دارد، با این احتمال ارزش پپه قورباغه ممکن است در چند روز آینده حتی بیشتر شود. چرا که تقاضای توکن در بازار افزایش یافته است. این در حالی است که حجم معاملات در 24 ساعت گذشته 60 درصد رشد داشته است.

این توکن در حال حاضر در رتبه 23 سایت CoinmarketCap از نظر ارزش بازار قرار دارد که نسبت به قبل بسیار بهبود یافته است. اگر این روند ادامه یابد، PEPE می‌تواند در لیست 20 ارز دیجیتال برتر قرار بگیرد.

علت رشد انفجاری ارز پپه قورباغه (PEPE)

افزایش قیمت ارز دیجیتال پپه قورباغه از دیروز آغاز شد و همچنان ادامه دارد. هنوز هیچ نقطه پایانی قابل پیش‌بینی برای افزایش PEPE وجود ندارد. در صورت ادامه روند ممکن است سقف های بالاتری شکل بگیرد.

پس از این عملکرد، PEPE با پشت سر گذاشتن رقبا اصلی خود یعنی دوج‌کوین و شیبا در این مسابقه به سودآورترین میم‌کوین‌ها تبدیل شده است. قیمت PEPE یک ماه به طور مداوم افزایش یافته است و رشد 100 درصدی را برای سرمایه‌گذاران خود به همراه داشته است. بنابراین، چگونه PEPE به یک ATH افزایش یافت؟

سه عامل مهم پشت انفجار قیمت پپه وجود داشت. این شامل محبوبیت PEPE در بازار، تسلط یا تقاضای فزاینده سکه‌های میم و فعالیت نهنگ‌ها است.

افزایش محبوبیت پپه در سال 2024

همانطور که می‌دانید پپه سال گذشته راه‌اندازی شد و به محبوب‌ترین میم‌کوین برای سرمایه‌گذاران تبدیل شد. این توکن بلافاصله پس از راه‌اندازی در سال 2023 به اوج خود رسید و سودآوری زیادی برای سرمایه‌گذاران اولیه خود به همراه داشت. این در حالی است که قیمت پپه کاهش یافت و اخباری مبنی بر کلاهبرداری 14 میلیون دلاری سه نفر از اعضای اصلی پروژه پپه منتشر شد که بسیاری به کلاهبرداری بودن ارز PEPE مشکوک شدند. با وجود تمام این اخبار مثبت و منفی، پپه باز هم جامعه خود را حفظ کرد، تا اینکه در سال 2024 دوباره اعتماد سرمایه‌گذاران را به دست آورد. زیرا PEPE برای سه ماه متوالی در یک روند صعودی قرار داشت.

به دلیل این دو رویداد سودآور، PEPE در میان طرفداران میم محبوب شد. این شهرت چیزی است که ارزش آن را برای روزها افزایش داد و منجر به ثبت ATH جدید شد. علاوه بر این، بیت‌کوین و سایر آلت‌کوین‌ها اخیرا در یک روند اصلاحی به سر می‌برند و تنها برخی از سکه‌های میم نوسانات صعودی را تجربه کردند. از این رو می‌توان گفت که یکی دیگر از دلایل رشد قیمت ارز دیجیتال پپه، رویداد میم سیزن است.

فعالیت نهنگ های PEPE

طبق گزارش Sentiment، تعداد نهنگ‌هایی که ارزش معاملاتی آنها بیش از 10000 دلار است، در 24 ساعت گذشته به بیش از 416 درصد افزایش یافته است. این افزایش فعالیت، تعداد تراکنش‌های نهنگ‌ها را از 35 تراکنش به 697 تراکنش در روز رسانده است.

نهنگ‌های PEPE با افزایش قیمت این سکه میم قورباغه فعالیت خود را بیشتر کردند و به منظور سود بیشتر، میزان سرمایه بیشتری را برای خرید پپه در نظر گرفتند که در نهایت مشارکت آنها به ثبت یک ATH کمک کرد.

با این حال، ممکن است فشار فروش ایجاد شود زیرا این نهنگ ها سودهای خوبی به جیب زدند و احتمالا به زودی به منظور ذخیره سود، دارایی‌های خود را می فروشند.

آیا پپه می تواند در سال 2024 به 1 دلار برسد؟

ارز پپه قورباغه بار دیگر ارزش خود را به سرمایه‌گذاران ثابت کرد زیرا این میم‌کوین امروز به یک ATH جدید رسید. اکنون، انتظار می رود که قیمت PEPE تا پایان سال به اوج‌های جدیدی دست یابد. بسیاری از طرفداران و سرمایه‌گذاران این میم‌کوین معتقدند که PEPE می‌تواند تا 1 دلار افزایش یابد و به لیست 10 ارز دیجیتال برتر بازار ورود پیدا کند.

🔴سکه میم قورباغه راه درازی برای رسیدن به قیمت 1 دلار دارد و حتی به زمان زیادی نیاز دارد تا به یک سنت برسد. با این حال، رشد مداوم آن در طول سال‌ها، پتانسیل توکن را برای پپه یک دلاری در سال‌های آینده نشان می‌دهد. همچنین لازم به ذکر است که هنگام سرمایه‌گذاری در میم‌کوین‌ها از ماهیت بی‌ثبات آنها غافل نشوید. براساس تجربه، قیمت یک توکن در این فضا می‌تواند در کوتاه‌ترین زمان ممکن به صفر برسد و در قبرستان میم‌کوین‌ها دفن شود.

اخبار مرتبط:

احتمال رسیدن ارز پپه (PEPE) به سقف تاریخی جدید چقدر است؟

منبع:
coingape
ساره رضایی

...

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.