این 4 ارز دیجیتال را قبل از شروع آلت سیزن زیر نظر داشته باشید! (25 اردیبهشت 1403)

این 4 ارز دیجیتال را قبل از شروع آلت سیزن زیر نظر داشته باشید!
۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

از آنجایی که بازار کریپتو به آلت سیزن 2024 نزدیک می‌شود، بسیاری از پیش‌بینی‌ها حاکی از آن است که احتمالا در آخر تابستان آلت‌ سیزن شروع می‌شود و تا پایان سال ادامه دارد. با این حال، هزاران ارز دیجیتال در بازار وجود دارد که هر کدام موارد استفاده و سابقه عملکرد متفاوتی دارند که انتخاب بهترین را چالش برانگیزتر می‌کند. بنابراین باید انتخاب هوشمندانه‌ای برای سرمایه‌گذاری در بازار ارزهای دیجیتال داشته باشید. در این وبلاگ به نقل از وب سایت خبری کوین‎گیپ، قصد داریم قبل از شروع آلت سیزن 2024، 4 ارز دیجیتال را معرفی کنیم که سرمایه‌گذاری در آن‌ها ممکن است سودآور باشد.

 سولانا (SOL)

این پروژه اخیرا به دلیل موفقیت میم کوین‌های سولانا، محبوب‌ترین شبکه بلاک‌چین است. توکن اصلی شبکه سولانا یعنی SOL یک آلت‌کوین محبوب است که در حال حاضر پس از رشد 3 درصدی در 24 ساعت گذشته با قیمت 146 دلار معامله می‌شود. افزایش 60 درصدی حجم معاملات 24 ساعته گذشته، نشان‌دهنده افزایش تقاضا برای توکن است.

علاوه بر این، سولانا با ارزش بازار 66,442,234,365 دلار، در جایگاه پنجم لیست کوین مارکت کپ قرار دارد. از نظر بسیاری از تحلیلگران سرمایه‌گذاری در سولانا رویکرد مناسبی برای استقبال از آلت سیزن خواهد بود.

پالیگان (MATIC)

پالیگان یک راه حل لایه 2 است که به عنوان بهترین جایگزین برای شبکه اتریوم در نظر گرفته می‌شود. این رمزارز طی سال‌ها محبوبیت زیادی به دست آورده است و توکن اصلی آن، MATIC، با ارزش بازار 6,581,067,167 دلاری، در بین 20 ارز برتر بازار، براساس داده‌های سایت کوین مارکت کپ قرار دارد. ارز متیک در 24 ساعت گذشته ضرر جزئی را تجربه کرده است و با قیمت 0.65 دلار معامله می‌شود. اگرچه ارزش MATIC در حال حاضر کاهش یافته است، اما نمودار تاریخی این آلت‌کوین، سودهای نجومی و رالی انفجاری را نشان می‌دهد.

تون کوین (TON)

تون کوین با همکاری فعلی خود با پلتفرم رسانه اجتماعی تلگرام محبوبیت زیادی به دست آورده است. تلگرام سابقه درخشانی با پروژه تون کوین دارد که این بر قیمت و آینده ارز TON تاثیرگذار است. علاوه بر این، اخیرا تون کوین بهترین عملکرد را در 7 روز گذشته با 20 درصد سود به ثبت رسانده است.

در زمان نوشتن این مقاله، TON با قیمت 7 دلار معامله می‌شود که فقط 8 درصد با ATH خود فاصله دارد. این ارز دیجیتال که در جایگاه هشتم سایت کوین مارکت کپ قرار دارد از ارزش بازار 24,481,337,198 دلاری برخوردار است. اگر این روند ادامه پیدا کند، TON به زودی رکورد شکنی جدیدی ثبت خواهد کرد.

چین لینک (LINK)

چین لینک به طور مداوم بر روی افزودن قابلیت‌های جدید و ویژگی های قرارداد هوشمند در بازار کار کرده است. اخیرا، این پروژه، شش سرویس جدید را برای بلاک‌چین‌های مختلف، از جمله برخی از پروژه های DeFI، هاب Fitech و بازی‌های web3 ادغام کرده است. این تلاش‌ها و پیشرفت‌های مداوم ارزش این آلت‌کوین را در بازار کریپتو افزایش داد و آن را به یکی از بهترین گزینه‌های سرمایه‌گذاری تا قبل از شروع آلت سیزن 2024 تبدیل کرده است.

علاوه بر این، توکن اصلی شبکه چین لینک، LINK، با ارزش بازار 7,705,329,701 دلاری در رتبه شانزدهم قرار دارد. در زمان نگارش این مقاله، LINK با قیمت 13.13 دلار معامله می‌شود و شاهد افزایش 40 درصدی در حجم معاملات خود بوده است.

🟢به گفته تحلیلگران رمز ارز، آلت‌کوین‌ها در مرحله ناباوری هستند که معمولا در گذشته منجر به سرمایه‌گذاری های عظیمی می‌شد. بسیاری از این تحلیل‌ها به‌طور واضح نشان می‌دهند که به زودی شاهد آلت سیزن خواهیم بود.

🔻اخبار مرتبط:

بازار ارزهای دیجیتال در تب و تاب: تون‌کوین و اتنا در آستانه نوسانات بزرگ!

به روزرسانی تحلیل چین‌ لینک 22 اردیبهشت 1403

منبع:
coingape
ساره رضایی

...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *