سقوط 89 درصدی قیمت توکن آربیتروم از زمان آغاز ایردراپ آن

arbitrum-arb-token
۶ فروردین ۱۴۰۲

دو ساعت پس از شروع ایردراپ توکن شبکه‌ی آربیتروم (ARB) در 23 مارچ (3فروردین) بازار شاهد فشار فروش زیادی از سوی دریافت‌کنندگان این ایردراپ بود. این مساله سبب شد که قیمت توکن ABR از 10.29 دلار به حدود یک دلار کاهش یابد. به عنوان مثال، زمانی که معاملات خرید و فروش برای ARB با قیمت 7.5 دلار در صرافی بای‌بیت آغاز شد، تنها در عرض چند دقیقه قیمت به 1.5 دلار سقوط کرد. طبق داده‌ها تنها یک آدرس، موفق به فروش این توکن با قیمت 10.29 دلار در استخر جفت ارز ARB/USDC صرافی یونی‌سواپ شد. هم اکنون که 3 روز از آغاز این فرایند می‌گذرد، قیمت این توکن با بیش از 89 درصد کاهش، در 1.29 دلار معامله می‌شود.

 

یکی از چالش‌هایی که کاربران برای دریافت ایردراپ خود مواجه شدند، از کار افتادن وب‌سایت مربوط به ایردراپ برای فرایند کلِیم کردن (claiming درخواست یا مطالبه‌‌ی ایردراپ) بوده است. با این حال برخی از کاربران کلیم ایردراپ خود را از طریق گزینه‌های جایگزین همانند آربی‌اسکن (Arbicsan) انجام دادند. با این وجود، کلیم کردن از طریق آن نیز به دلیل ترافیک بالای وب‌سایت چندان بدون نقص انجام نشده که یک تجربه‌ی بد کاربری برای کاربران رقم رده است.

منبع:
cointelegraph
ملیحه حسینی

من در رشته متالوژی صنعتی تحصیل کردم. از سال 1401 تصمیم گرفتم در رسانه بلاک‌پست به تولید محتوا در مورد فناوری بلاک‌چین و صنعت جذاب ارزهای دیجیتال بپردازم. سعی ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *