احتمال پامپ 100 درصدی قیمت نات کوین تلگرام و پیش بینی هدف بعدی توکن NOT

پیش بینی هدف بعدی و تحلیل نات کوین (NOT) | احتمال پامپ 100 درصدی قیمت نات کوین تلگرام
۲ تیر ۱۴۰۳

بعد از لیست شدن نات کوین در صرافی ها، در حال حاضر جامعه این ایردراپ پرسروصدا به دنبال پیش بینی توکن NOT و تحلیل هدف بعدی آن هستند تا بتوانند سرمایه گذاری هوشمندانه‌ای داشته باشند. این در حالی است در زمان نگارش این مقاله، قیمت نات کوین تلگرام مانند بیت کوین و سایر آلت کوین ها با ضرر و زیان مواجه شده است. علیرغم این موضوع، پس از مصاحبه اخیر توسعه دهنده پروژه Notcoin به نام ساشا با Block و برنامه ریزی برای پیشرفت‌های جدید به منظور کسب درآمد غیرفعال، بسیاری از سرمایه‌گذاران نسبت ارز نات کوین امیدوار هستند. همچنین برخی از معامله‌گران با تحلیل نات کوین پیش بینی کرده‌اند که قیمت آن ممکن است به زودی یک رشد 100 درصدی را تجربه کند. حال بیایید این عوامل را به تفصیل مورد بحث قرار دهیم.

جزییات مصاحبه اخیر توسعه دهنده نات کوین

ساشا یک برنامه چهار ساله برای مستقل ساختن پروژه از تیم با ساخت زیرسیستم‌های پایدار و کارآمد ترسیم کرد.

یکی از تمرکزهای فعلی این پروژه، اپلیکیشن Notcoin است که با ارائه کمپین هایی به کاربران امکان می دهد از طریق تعامل با بازی‌های جدیدتر تلگرام، ارز نات کوین تلگرام رایگان کسب کنند. هدف این است که به مرکزی برای راه‌اندازی سایر پروژه‌های اکوسیستم تبدیل شود و در عین حال تقاضا برای اولین میم کوین تلگرام و افزایش نرخ توکن سوزی نات کوین را در این فرآیند تحریک کند.

او گفت:

این مانند فارمینگ است، اما به جای تامین نقدینگی، کاربران زمان بیشتری را صرف کنند و به طور مستمر به بازی کردن در این برنامه ادامه دهند. این مدل به ما امکان می‌دهد بدون ضرب نات کوین‌های جدید به یک پروژه پایدار در بازار تبدیل شویم.

تیم Notcoin گزارش داد که 11.5 میلیون کاربر توکن‌های NOT خود را نقد کردند، که اکثر توکن‌های ایردراپ شده قبلاً توزیع شده‌اند. توکن‌های باقی‌مانده برای توسعه پروژه‌های آینده و بخش کوچکی برای توکن سوزی اختصاص داده می‌شوند. همچنین برای بازیکنان سطوح Gold و Platinum، جوایز بیشتری در نظر گرفته شده است. هر چه بیشتر بازی کنید، توکن NOT بیشتری دریافت می‌کنید.

تحلیلگر برجسته، Alex Krüger، نات کوین را به عنوان بهترین میم کوین در بازار عنوان کرده و به رویکرد منحصر به فرد آن در مقایسه با استراتژی‌های سنتی برای ایجاد میم کوین اشاره کرده است. ادغام Notcoin از عناصر بازی جذابیت آن را گسترش داده و مخاطبان بیشتری را به خود جذب کرده است.

این دستاوردهای جدید امیدوار کننده درست زمانی اتفاق افتاده است که NOT در حال شکل‌گیری یک الگوی معکوس صعودی کلاسیک است.

🔸آیا قیمت نات کوین به 0.1 دلار می رسد؟

احتمال رشد 100 درصدی قیمت نات کوین تلگرام

از نظر تحلیل تکنیکال، افزایش قیمت NOT پس از بحث های ساشا در مورد رود مپ یا همان نقشه راه این پروژه می‌تواند با یک الگوی کف دو قلو تکمیل شود.

لازم به ذکر است که الگو کف دو قلو، یک الگوی معکوس صعودی است که پس از یک روند نزولی شکل می‌گیرد که مشخصه آن شکل گیری دو کف تقریبا یکسان است. این سطوح نشان دهنده حمایت قوی و حرکت بالقوه قیمت به سمت بالا می باشد.

به عنوان یک قاعده تحلیل تکنیکال، این الگو پس از شکسته شدن موفقیت آمیز به سمت بالا، از خط گردن رالی صعودی خود را آغاز می کند و به اندازه فاصله بین پایین ترین نقطه الگو تا خط گردن، افزایش می‌یابد. از این رو همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است، قیمت نات کوین تلگرام (NOT) احتمالاً در هفته‌های آینده مسیر مشابهی را طی خواهد کرد.

چارت 4 ساعت نات کوین (NOT)

چارت 4 ساعت نات کوین (NOT)

اگر چنین سناریویی تکمیل شود، هدف بعدی قیمت برای توکن NOT – در ماه جولای – احتمالا در حدود 0.0216 دلار می باشد. در همین حال، بسته شدن قیمت بالای 0.0216 دلار احتمالاً رالی صعودی جدیدی را رقم می زند و قیمت ارز نات کوین را تا پایان جولای به 0.0314 دلار – تقریباً دو برابر قیمت فعلی – می رساند.

در صورتی که رالی صعودی اتفاق نیفتد و قیمت از سطوح فعلی کاهش یابد، هدف بعدی در سناریوی نزولی می تواند 0.0143 دلار و سپس 0.0130 دلار باشد که در اواخر ماه می به عنوان مقاومت عمل کرد.

🔻اخبار و مقالات مرتبط:

آیا قیمت نات کوین در سال 2024 به 1 دلار می رسد؟

نات کوین چیست؟ آشنایی با ارز NOT و کسب درآمد دلاری از بازی Notcoin

منبع:
fxempire
ساره رضایی

...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *