لیمون کش از اخراج یکصد کارمند خود به دلیل بحران در بازار رمزارزها خبر داد

لیمون کش از اخراج یکصد کارمند خود به دلیل بحران در بازار رمزارزها حبر داد
۵ آذر ۱۴۰۱

لیمون کش (Lemon Cash)، صرافی ارزهای دیجیتال فعال در آرژانتین و برزیل، 38 درصد از نیروی کار خود را اخراج کرد. مدیر عامل لیمون کش، مارسلو کاوازولی، در بیانیه ای از اخراج یکصد کارمند در نتیجه محیط نامطلوب صنعت و فقدان دورنمای روشن در بخش سرمایه گذاری، خبر داد.

چشم انداز ارزهای دیجیتال آمریکای لاتین همچنان تحت تأثیر شرایط نامطلوب بازار قرار می گیرد و شرکت های رمزنگاری مانند Lemon Cash را مجبور می کند تا این بحران را با اخراج کارمندان خود، مدیریت کنند. تصمیم لمون برای اخراج این تعداد کارمند به دنبال فروپاشی اخیر صرافی FTX است که بازارها را تکان داد. در همین حال، لیمون کش اولین صرافی ارز دیجیتال نیست که نیروی کار خود را کاهش می دهد. بر اساس تجزیه و تحلیل 14 نوامبر توسط CoinGecko، اخراج کارمندان فعال در بازار ارزهای دیجیتال تنها 4 درصد از کل اخراج‌های صنعت فناوری را تشکیل می‌دهد. غول های فناوری مانند متا و توییتر نیز دست به تصفیه کارمندان خود زده اند.

منبع:
bitcoinist
یعقوب قریشی

ارشد روابط بین‌الملل خوندم که قبلاً برای سایت‌های سیاسی قلم می‌زدم. اما دنیای رمزارزها و بلاک‌چین آنقدر مرا مجذوب خود کرد که تصمیم گرفتم مسیر شغلی‌ام را ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *