صرافی بایننس به دنبال سرمایه‌گذاری‌های جدید

صرافی پرحاشیه بایننس به دنبال سرمایه‌گذاری‌های جدید
۱۶ مهر ۱۴۰۱

سی‌زی، مدیرعامل  صرافی بایننس (binance)، در سال جاری میلادی بیش از یک میلیارد دلار برای سرمایه‌گذاری‌های جدید خود هزینه می‌کند. این شرکت تاکنون 325 میلیون دلار به 67 پروژه در سال جاری متعهد شده است.

به گفته مدیر عامل بایننس، این صرافی به دنبال سرمایه‌گذاری 200 میلیون دلاری در شرکت رسانه‌ای فوربز است و همچنین یک کمک 500 میلیون دلاری برای تامین مالی خرید توییتر توسط ایلان ماسک، در نظر دارد. سی‌زی شروع به تمرکز بر سرمایه‌گذاری‌های در حوزه‌هایی مانند امور مالی غیرمتمرکز(DeFi) و توکن‌های غیرقابل تعویض(NFT) کرده است.

در حالی بایننس به دنبال سرمایه‌گذاری‌های بیشتر است که با مشکلات داخلی نیز دست و پنجه نرم می‌کند. در تازه‌ترین اتفاق، بلاکچین BNB یک حمله هک بزرگ را از سر گذراند که باعث زیان 100 میلیون دلاری برای بایننس شد. اگرچه مدیر عامل بایننس به رسانه‌های اجتماعی گفت: اکنون این حادثه تحت کنترل است و به مشتریان این اطمینان را می‌دهیم که امنیت کامل دارایی آنها برقرار است.

منبع:
watcher.guru
یعقوب قریشی

ارشد روابط بین‌الملل خوندم که قبلاً برای سایت‌های سیاسی قلم می‌زدم. اما دنیای رمزارزها و بلاک‌چین آنقدر مرا مجذوب خود کرد که تصمیم گرفتم مسیر شغلی‌ام را ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *