بایننس بعد از 5 سال به ژاپن بازگشت

۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۲

بایننس پس از دوری 5 ساله از بازار ژاپن، با خرید صرافی ساکورا (Sakura Exchange Bitcoin) دوباره وارد ژاپن شد.

 

پس از هشدار قانون‌گذاران ژاپنی به بایننس در سال 2018 (1397)، مبنی بر فعالیت بدون مجوز، این صرافی فعالیت‌های خود را در ژاپن متوقف کرد. پس از آن تلاش‌های بایننس برای دریافت مجوز در ژاپن با شکست روبه‌رو شد. از این رو بایینس در نوامبر (آذر 1401) 2022 برای خرید صرافی SEBC که مجوز فعالیت در ژاپن را دارد اقدام کرد.

 

نقل و انتقالات صرافی  SEBC تا 31 می (10 خرداد) پایان می‌یابد. این صرافی پس از ادغام، به عنوان بایننسِ ژاپن در ژوئن (تیر 1402) 2023 مجددا راه اندازی خواهد شد. اگرچه SEBC به طور رسمی هیچ تاریخی را برای راه اندازی اعلام نکرده است.

 

بر اساس این گزارش، کاربران SEBC باید وجوه خود را تا 28 می (7 خرداد) برداشت کنند. وجوه برداشت نشده، به‌طور خودکار به ین ژاپن تبدیل می‌شود و تا 5 ژوئن (15 خرداد) به حساب‌های بانکی کاربران منتقل می‌شود. همچنین مشتریان بایننس ژاپن باید مجددا احراز هویت انجام دهند.

 

بایننس، در گذشته نیز با روشی مشابه، وارد بازار رمزارز کشورهایی هچون سنگاپور، مالزی و سیستم پرداخت استرلینگ بریتانیا شده است.

منبع:
ambcrypto
محسن امیری

مهندسی عمران خوندم و طی دوران تحصیل وارد بازارهای مالی شدم. الان به عنوان تحلیلگر، معامله‌گر (تریدر) و نویسنده محتوا در زمینه تحلیل تکنیکال مشغولم. کم و بیش 10 ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *