کاهش 2 میلیارد دلاری ارزش بازار استیبل کوین بایننس

کاهش 2 میلیارد دلاری USD Stablecoin بایننس
۶ بهمن ۱۴۰۱

بر اساس داده‌های وب‌سایت کوین‌جکو (CoinGecko)، ارزش کل استیبل کوین‌های بی‌یو‌اس‌دی (BUSD)  که در گردش می‌باشند (ارزش بازار) در روز چهارشنبه به 15.4 میلیارد دلار کاهش یافته است. این رقم نسبت به هفته گذشته یک میلیارد دلار و نسبت به یک ماه گذشته 2 میلیارد دلار کاهش داشته است. آخرین کاهش در ارزش بازار بی‌یو‌اس‌دی زمانی اتفاق افتاد که کاربران نگران پس از اینکه گزارشی در مورد ذخایر دارایی‌های دیجیتال بایننس منتشر شد، برای برداشت وجوه خود به این صرافی هجوم آوردند.

در همین حال شریک بانکی بایننس «Signature Bank» از اول فوریه (بهمن) انتقالات کمتر از 100.000 دلار را با استفاده از سیستم پیام‌رسانی بین بانکی «SWIFT» متوقف خواهد کرد. مسائل اخیر منجر به عقب افتادن بی‌یو‌اس‌دی از دیگر رقبا شده است. بی‌یو‌اس‌دی 11.3 درصد از ارزش بازار خود را در یک ماه از دست داد و این در حالی است که تنها 1.9 درصد از ارزش بازار «USDC» کاسته شده و تتر نیز با افزایش 1.3 درصدی در ارزش بازار خود گوی رقابت را ربود.

منبع:
coindesk
یعقوب قریشی

ارشد روابط بین‌الملل خوندم که قبلاً برای سایت‌های سیاسی قلم می‌زدم. اما دنیای رمزارزها و بلاک‌چین آنقدر مرا مجذوب خود کرد که تصمیم گرفتم مسیر شغلی‌ام را ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *