بیت‌کوین از مرز20 هزار دلار گذشت/ معامله گران 810 میلیون دلار ضرر کردند!

۴ آبان ۱۴۰۱

 

معامله گران رمز‌ارز در بازار قرارداد آتی (Futures)، بیش از 810 میلیون دلار را در ظرف کمتر از 4 ساعت با موقعیت شورت‌ (Short) یا فروش (Sell) از دست دادند و به این ترتیب، بیت‌کوین با 4.83 درصد افزایش قیمت،مجددا از مرز 20000 دلار گذشت.

داده های سایت (Coinglass) و تجزیه و تحلیل آن نشان میدهد که در معاملاتی قرارداد آتی در موقعیت Short، به ترتیب، بیت کوین و اتریوم با 368.63 میلیون و 356.47 میلیون دلار، از بین رفتند.

همانطور که در نمودار زیر نشان داده شده است، این سطح از ضرر، بالاترین سطح سه ماهه اخیر را در معاملات آتی نشان می‌دهد. بالاترین سطح  ضرر قبلی، ضرر طولانی مدت در 19 اوت بود که معامله گران 562 میلیون دلار ضرر کردند. مجموع ضرر ها در 24 ساعت گذشته( 25 اکتبر) بالغ بر 810 میلیون دلار بود.

 

 

مهمترین این ضرر‌ها در بورس معاملات آتی صرافی‌های FTX، Okex و Binance رخ داد و معامله گران صرافی FTX با از دست دادن 510 میلیون دلار، بیشترین ضرر را متقبل شدند.

 

یعقوب قریشی

ارشد روابط بین‌الملل خوندم که قبلاً برای سایت‌های سیاسی قلم می‌زدم. اما دنیای رمزارزها و بلاک‌چین آنقدر مرا مجذوب خود کرد که تصمیم گرفتم مسیر شغلی‌ام را ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *