معامله‌گران بازار آتی در 24 ساعت گذشته 300 میلیون دلار ضرر کردند

۳۱ فروردین ۱۴۰۲

معامله‌گران بیت‌کوین (BTC) هفته سختی را تجربه کردند زیرا این رمزارز به زیر 30،000 دلار سقوط کرد و باعث وحشت معامله‌گرانی شد که به امید افزایش قیمت این دارایی، بیت‌کوین را در معاملات آتی، لانگ گرفته بودند. به گفته ارائه‌دهنده داده کوین‌گلس (Coinglass)، بسیاری از معامله‌گران در حال شمارش زیان‌های خود هستند و رکورد تقریبا 87977 معامله‌گر در 24 ساعت گذشته ثبت شده است که در مجموع 291 میلیون دلار زیان به آن‌ها رسیده است.

در این میان، بایننس بیشترین میزان زیان را با 49.9 میلیون دلار در میان تمام صرافی‌های ارز دیجیتال داشت در حالی که سایر صرافی‌های ارزهای دیجیتال در بازار آتی، حجم معامله‌گران کمتری داشتند که باعث زیان کمتر آنان شد.

هم اکنون ارزش بازار جهانی رمزارزها به زیر مرز 1.256 تریلیون دلار سقوط کرده است که در 24 ساعت گذشته نزدیک به 5 درصد کاهش نشان می‌دهد. بیت کوین در هفته گذشته بیش از 20 میلیارد دلار از ارزش بازار خود را از دست داد که نزدیک به 4 درصد کاهش یافته است که نشان دهنده فشار فروش است. اگرچه این رمزارز برتر، روز سه‌شنبه یک روند صعودی خفیف داشت که باعث شد قیمت آن همچنان تا 30359 دلار معامله شود اما از آن زمان تاکنون این دارایی روند نزولی داشته است.

منبع:
newsbtc
یعقوب قریشی

ارشد روابط بین‌الملل خوندم که قبلاً برای سایت‌های سیاسی قلم می‌زدم. اما دنیای رمزارزها و بلاک‌چین آنقدر مرا مجذوب خود کرد که تصمیم گرفتم مسیر شغلی‌ام را ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *