در خواست غرامت 100 میلیون دلاری از Galaxy Digital

BitGo به دنبال 100 میلیون دلار غرامت جدایی از Galaxy Digital
۲۶ مرداد ۱۴۰۱

پس از اینکه شرکت خدمات مالی و مدیریت سرمایه‌گذاری Galaxy Digital روز دوشنبه اعلام کرد که از معامله‌ی خرید BitGo (شرکت خدمات رمزنگاری) پا پس می‌کشد، شرکت BitGo  اعلام کرد که به دنبال هزینه غرامت 100 میلیون دلاری برای فسخ قرارداد است. در سال 2021، شرکت Galaxy Digital اعلام کرد با خرید 1.2 میلیارد دلار این متولی ارزهای دیجیتال موافقت کرده است. در آن زمان مدیر عامل شرکت، مایک نووگراتز گفت که این توافق به نفع شرکت خواهد بود.

گلکسی دیجیتال اعلام کرد که از خرید منصرف شده است؛ زیرا BitGo نتوانسته با مقررات مطابقت داشته باشد و همچنین صورت حساب مالی سال 2021 را به عنوان بخشی از مقررات قرارداد، ارائه نکرده است. در پایان اطلاعیه افزوده است که “هیچ هزینه‌ای در رابطه با فسخ قرارداد پرداخت نمی‌شود.”

به دنبال آن، BitGo در بیانیه‌ای اعلام کرد از Galaxy Digital به دلیل پایان نامناسب معامله شکایت می‌کند و استدلال می‌کند که شرکت سرمایه‌گذاری ۱۰۰ میلیون دلار هزینه فسخ به آن بدهکار است.

منبع:
coinspeaker
یعقوب قریشی

ارشد روابط بین‌الملل خوندم که قبلاً برای سایت‌های سیاسی قلم می‌زدم. اما دنیای رمزارزها و بلاک‌چین آنقدر مرا مجذوب خود کرد که تصمیم گرفتم مسیر شغلی‌ام را ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *