کوین‌بیس به دنبال شفاف‌سازی قوانین درمورد صنعت رمزنگاری

۵ اردیبهشت ۱۴۰۲

کوین‌بیس در 24 آوریل (4 فروردین) با یک اقدام قانونی، از کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) خواست تا به درخواست آن‌ها درمورد شفافیت قوانین قبلی خود، پاسخ دهد. در ژوئیه 2022 (تیر 1401)، این صرافی نامه‌ای ارائه کرد که در آن از کمیسیون بورس و اوراق بهادار خواسته بود تا از فرآیند قوانین خود درمورد توسعه راهنمایی برای شرکت‌های صنعت رمزارز استفاده کند.

 

پرونده‌ی فعلی، کمیسیون بورس و اوراق بهادار را مجبور به تبعیت از دادخواست نمی‌کند و در صورت موفقیت آمیز بودن تشکیل پرونده، کمیسیون بورس و اوراق بهادار را مجبور به پذیرش یا رد دادخواست می‌کند. کوین بیس گفت که کمیسیون بورس و اوراق بهادار موظف است در مدت زمانی معقول، به درخواست‌ها پاسخ دهد. این نشان می‌دهد که احتمالا این کمیسیون تصمیم به رد درخواست گرفته است اما هیچ بیانیه‌ی عمومی درمورد این موضوع از سمت نهاد نظارتی مشاهده نشده است.

 

کوین‌بیس و بسیاری از شرکت‌های رمزنگاری مانند ریپل، کراکن و بیتریکس اخیرا زیر ذره‌بین کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا هستند.

منبع:
cryptoslate
یعقوب قریشی

ارشد روابط بین‌الملل خوندم که قبلاً برای سایت‌های سیاسی قلم می‌زدم. اما دنیای رمزارزها و بلاک‌چین آنقدر مرا مجذوب خود کرد که تصمیم گرفتم مسیر شغلی‌ام را ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *