مدیر عامل کوین‌بیس به دنبال ادغام شبکه بیت کوین لایتنینگ است

۲۱ فروردین ۱۴۰۲

به گفته برایان آرمسترانگ مدیر عامل کوین‌بیس، راه حل مقیاس پذیر لایه 2 لایتنینگ ممکن است در صرافی کوین بیس در برخی ظرفیت‌ها وجود داشته باشد. آرمسترانگ در 8 آوریل (19 فروردین)، در توییتی در پاسخ به توییتی که از او به دلیل «نادیده‌گرفتن فعالانه» این شبکه انتقاد می‌کرد، گفت: « لایتنینگ عالی است و چیزی است که ما آن را ادغام خواهیم کرد».

آرمسترانگ جزئیات بیشتری در مورد اینکه ادغام لایتنینگ با کوین بیس شامل چه مواردی می‌شود و چه زمانی می‌توان انتظار راه‌اندازی آن را داشت ارائه نکرد. کوین بیس، همراه با بایننس و اف‌تی‌ایکس که اکنون ورشکسته شده است، در گذشته به دلیل عدم ادغام شبکه لایتنینگ که امکان تراکنش‌های بیت‌کوین سریع‌تر و ارزان تر از شبکه پایه بیت‌کوین را فراهم می‌کند، مورد انتقاد قرار گرفته بود.

کوین‌بیس اخیراً نیز در اکوسیستم اتریوم فعال‌تر بوده و  بیس «Base» را در 23 فوریه (۴ اسفند ۱۴۰۱) راه‌اندازی کرد. بیس یک شبکه اتریوم متمرکز بر برنامه لایه 2 است که توسط لایه 2 آپتیمیسم (Optimism) پشتیبانی می‌شود.

منبع:
cointelegraph
یعقوب قریشی

ارشد روابط بین‌الملل خوندم که قبلاً برای سایت‌های سیاسی قلم می‌زدم. اما دنیای رمزارزها و بلاک‌چین آنقدر مرا مجذوب خود کرد که تصمیم گرفتم مسیر شغلی‌ام را ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *