جی پی مورگارن پیش بینی می کند که وضعیت رمز ارز ها به زودی بهبود پیدا میکند

جی پی مورگارن پیش بینی می کند که وضعیت رمز ارز ها به زودی بهبود پیدا میکند
۳۰ شهریور ۱۴۰۱

 

صنعت  رمز ارز ها به طور کلی در حال حاضر یک رکود شدید را تجربه می کند. قیمت بیت کوین از بالاترین سطح هفتگی خود 15 درصد کاهش یافته است. قیمت اتریوم از زمان ادغام، 23 درصد از میانگین متحرک هفت روزه کاهش یافته است.

مارکو کولانویچ، رئیس عملیات جهانی جی پی مورگان، خوش‌بینی خود را به بخش ارزهای دیجیتال ابراز کرد. او بر عملکرد کلی بخش مالی تاکید می کند و می گوید که بازارهای مالی به پایین ترین حد خود رسیده اند و برای بهبودی سریع آماده هستند. کولانوویچ انتظار دارد که فدرال رزرو از ابتدای سال 2023 کاهش نرخ بهره را آغاز کند و بازار سهام را تقویت کند. پس از آن، ممکن است یک رشد بزرگ برای دارایی‌های ریسکی مانند  رمز ارز پیش‌بینی شود.

اما همه خوش بینی او را ندارند

با این حال، ری دالیو، بنیانگذار Bridgewater Associates به اندازه کولانویچ خوشبین نیست. او پیش بینی می کند در سال های آینده بازده اوراق قرضه بین 4 تا 6 درصد افزایش یابد. اگر این اتفاق بیفتد، افزایش به دلیل کاهش قابل توجه اعتبار خصوصی است. این کاهش در اعتبارات خصوصی به کاهش اعتبار بخش خصوصی می آنجامد که کل اقتصاد ایالات متحده را تحت فشار قرار می دهد و با فراگیر شدن اضطراب در بازارهای مالی، ارزهای دیجیتال باید با بار رکود فعلی بازار روبرو شوند.

 

 

منبع:
bitcoinist
یعقوب قریشی

ارشد روابط بین‌الملل خوندم که قبلاً برای سایت‌های سیاسی قلم می‌زدم. اما دنیای رمزارزها و بلاک‌چین آنقدر مرا مجذوب خود کرد که تصمیم گرفتم مسیر شغلی‌ام را ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *