اختلافات بین صرافی کوین‌بیس و SEC همچنان ادامه دارد!

اختلافات بین صرافی کوین‌بیس و SEC همچنان ادامه دارد!
۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳

داده‌ها حاکی از آن است که در ژوئن 2023 (خرداد 1402)، کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) از صرافی کوین‌بیس به دلیل فعالیت به عنوان یک صرافی اوراق بهادار ثبت‌نشده، شکایت کرد.

در همین عنوان، مدیر ارشد حقوقی کوین‌بیس، از سازمان SEC بابت انحراف از روند اخطاریه ولز انتقاد کرد. او افزود،: از انجایی که SEC متوجه اعتراض‌ها و شکایات بی دلیل خود به صرافی‌ها و پلتفرم‌های جهانی شده است در رابطه با رد پرونده خود علیه پلتفرم رمزنگاری دبت باکس (Debt Box) با پیش داوری اینگونه بیان می‌کند که این پلتفرم مقرارات مربوط به اخطاریه ولز رعایت نکرده است و همچنین از ارائه لیست اوراق بهادار قابل عرضه به کاربران خودداری کرده است.

گروال اشاره کرد که این بیانیه یک نقص قابل توجه در روند اقدامات اجرایی SEC علیه کوین‌بیس است که ما هیچ توضیح کامل در مورد شواهدی مبنی بر اینکه چه دارایی‌هایی ظاهراً منجر به معاملات اوراق بهادار شده‌اند، دریافت نکردیم.

گفتنی است که اختلاف حقوقی همچنان ادامه دارد، جایی که SEC اخیراً از دادگاه درخواست کرده است که درخواست تجدیدنظر کوین‌بیس علیه شکایت این آژانس را رد کند.

طبق گزارش‌ها، یک قاضی دادگاه از SEC به دلیل سوء استفاده فاحش از قدرت در متهم کردن دبت باکس به کلاهبرداری بیش از 50 میلیون دلار از سرمایه گذاران انتقاد کرده بود. وی همچنین گفته بود که پرونده SEC علیه دبت باکس با اظهارات نادرست خدشه دار شده است.

در ادامه قابل ذکر است که استدلال‌های فزاینده ای وجود دارد که به سوء استفاده ادعایی SEC از قدرت در اقدامات اجرایی خود علیه شرکت‌های رمزنگاری اشاره می‌کند.

اخبار مرتبط :

SEC دادخواست کوین‌بیس را رد کرد!

درگیری‌های حقوقی میان کوین‌بیس و SEC بالا گرفت!

منبع:
theblock
faeze salimi

نویسنده در حوزه ارزهای دیجیتال هستم. با اینکه پیشینه تحصیلی من در رشته مهندسی صنایع است، اما علاقه وافر من به دنیای رمز ارزها، مسیر شغلی‌ام را به سمت نویسندگی ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *