اتریوم انتزاع حساب، کیف پول بدون عبارات اولیه را فعال می‌کند

۱۱ اسفند ۱۴۰۱

راه‌اندازی استاندارد جدید ERC-4337 ورود حساب‌های هوشمند به اتریوم را امکان‌پذیر کرده است و رویکرد کاربرپسندتری را برای پذیرش ارزهای دیجیتال ارائه می‌دهد. یواو ویس (Yoav Weiss)، محقق امنیت بنیاد اتریوم، این توسعه را اعلام کرد که قراردادهای اصلی برای ERC-4337 یا “انتزاع حساب” ممیزی اپن زپلین (Open Zeppelin) را گذرانده است و در هر شبکه سازگار با ماشین مجازی اتریوم  از جمله آوالانچ، بایننس اسمارت چین، آربیتریوم، آبتیمیزم، پولیگان و جنوسیس چین، در دسترس خواهد بود.

حساب‌های هوشمند با حذف نیاز کاربران جدید به پیمایش عبارات پیچیده یا فرآیندهای راه‌اندازی کیف پول فنی، به پذیرش جریان اصلی رمزارز کمک می‌کنند. ویس می‌گوید «میلیارد کاربر بعدی قرار نیست 12 کلمه را روی یک تکه کاغذ بنویسند. مردم عادی این کار را نمی‌کنند. ما باید به آنها قابلیت استفاده بهتری بدهیم، آنها نباید به کلیدهای رمزنگاری فکر کنند.»

حساب‌های هوشمند می‌توانند کلیدهای رمزنگاری منحصربه‌فرد مورد استفاده برای ارزهای دیجیتال را در ماژول‌های امنیتی استاندارد گوشی‌های هوشمند ذخیره کنند و آنها را به کیف پول‌های سخت‌افزاری واقعی ارتقا دهند. این توسعه همچنین امکان استفاده از احراز هویت دو مرحله‌ای، امضای تراکنش‌ها بر روی تلفن خود با استفاده از اثر انگشت یا اسکن چهره و تنظیم محدودیت های هزینه ماهانه در یک حساب را فراهم می‌کند.

منبع:
cointelegraph
یعقوب قریشی

ارشد روابط بین‌الملل خوندم که قبلاً برای سایت‌های سیاسی قلم می‌زدم. اما دنیای رمزارزها و بلاک‌چین آنقدر مرا مجذوب خود کرد که تصمیم گرفتم مسیر شغلی‌ام را ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *