پیش‌بینی 63% از جامعه اتریوم: قیمت اتریوم تا پایان سال به 5 هزار دلار می‌رسد

۱۹ فروردین ۱۴۰۲

بر اساس آخرین نظرسنجی صرافی اوکی‌ایکس (OKX)، دومین صرافی بزرگ دنیا از لحاظ حجم معاملات، تعداد زیادی از جامعه‌ی اتریوم انتظار افزایش درخواست برای استیک اتریوم در نزدیکی زمان به‌روزرسانی شاپلا را دارند. مهم‌تر آنکه، آن‌ها پیش‌بینی می‌کنند قیمت اتریوم به یک اوج قیمتی جدید خواهد رسید. در واقع بیش از 63 درصد از مشارکت‌کنندگان در این نظرسنجی معتقدند که قیمت اتریوم تا پایان سال 2023، به بالای 5,000 دلار خواهد رسید. هرچند میان شرکت‌کنندگان در مورد چگونگی واکنش قیمت اتریوم در رابطه با به‌روزرسانی شاپلا اختلاف نظر وجود دارد؛ اما با این حال 59 درصد بر این باورند که اتریوم قبل و بعد به روزرسانی به رشد قیمتی خود ادامه می‌دهد و 20 درصد پیش‌بینی کرده‌اند که اتریوم برای مدتی در یک بازه‌ی قیمتی نسبتا پایدار نوسان خواهد کرد.

بر اساس داده‌ها، تا 5 آپریل 2023 (16فروردین)، تعداد 17.9 میلیون اتریوم (ETH) اسیتک شده که ارزش آ‌ن‌ها در حال حاضر حدود 34 میلیارد دلار است. این ارزش هنگفت برای اتریوم‌های استیک شده، نشان‌دهنده محبوبیت روزافزون استیکینگ اتریوم جهت کسب درآمد غیر مستقیم (passive income) در صنعت ارزهای دیجیتال می‌باشد.

گفتنی است که در این نظرسنجی 700 نفر مشارکت داشته‌اند که شامل تریدرهای اتریوم، سرمایه‌گذاران و توسعه‌دهندگان شبکه می‌باشند.

منبع:
bitcoinist
ملیحه حسینی

من در رشته متالوژی صنعتی تحصیل کردم. از سال 1401 تصمیم گرفتم در رسانه بلاک‌پست به تولید محتوا در مورد فناوری بلاک‌چین و صنعت جذاب ارزهای دیجیتال بپردازم. سعی ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *