Bitramo اولین ASIC Miners 3 نانومتری خود منتشر شد

Bitramo اولین ASIC Miners 3 نانومتری خود منتشر شد
۲ مهر ۱۴۰۱

 

شرکت استارت آپ فناوری ارزهای دیجیتال Bitramo ،برای عرضه اولین دسته از ماینرهای 3 نانومتری ASIC از بسیاری از شرکت ها فناوری‌ قدرت مند، پیشی گرفته است. این شرکت با تولید ریگ های استخراج بسیار قدرتمند Ramo1، Ramo 2 و Ramo X Bitramo در مقایسه با هر محصول دیگری سودآورتر و با 100% بازگشت سرمایه تنها در عرض یک ماه، هستند.

 

ماینرهای مدار مجتمع ASIC یا Application Specific در مقایسه با ماینرهای GPU کارآمدتر هستند زیرا مدارهای داخلی آنها برای انجام وظیفه خاص استخراج رمزنگاری طراحی شده است.راندمان ماینینگ ماینرهای Bitramo با نرخ هش فوق العاده آنها بیشتر افزایش می یابد. جالب اینکه، تاکنون هیچ شرکت دیگری نتوانسته است با نرخ هش ارائه شده توسط Bitramo برابری داشته باشد.

 

در نتیجه این نرخ هش، ماینرهای Bitramo قادر به پردازش مقدار قابل توجهی داده در زمان معین هستند. با استفاده از قدرت محاسباتی بالاتر در حین پردازش تراکنش‌ها در یک شبکه های ارز دیجیتال اثبات کار (PoW)، ماینرها می‌توانند در مقایسه با سایر ماینرها سود بیشتری کسب کنند. مصرف انرژی بالا اغلب مانعی برای استخراج ارز دیجیتال سودآور است. اما، ماینرهای Bitramo این مشکل را با مصرف برق اسمی خود حل می کنند.

به طور کلی، استخراج رمز ارز ها ماهیت پیچیده ای در نظر گرفته می شود و اکثر محصولات موجود در بازار برای علاقه مندان به ماینینگ بسیار پیچیده هستند. Bitramo در حال تغییر این روند با ایجاد فرصتی برای همه افراد است تا بدون توجه به دانش و تجربه خود از استخراج ارز دیجیتال سود کسب کنند.

 

برای ساده کردن استخراج رمز ارز  برای مبتدیان، Bitramo تمامی ریگ های استخراج خود را از پیش پیکربندی شده با سیستم مبتنی بر لینوکس مجهز به نرم افزار Bitramo ارائه می دهد. حتی اگر کاملاً در استخراج کریپتو تازه کار هستید، می توانید تنها با اتصال دستگاه به پریز برق و دسترسی به آن از طریق Wi-Fi یا کابل، استخراج را شروع کنید. ماینرها دارای رابط کاربر پسند و سیستم مورد نیاز اسمی هستند. اگر تازه کار هستید، می توانید از استخر ماینینگ خود Bitramo نیز به صورت کاملا رایگان استفاده کنید.

 

 

منبع:
newsbtc
یعقوب قریشی

ارشد روابط بین‌الملل خوندم که قبلاً برای سایت‌های سیاسی قلم می‌زدم. اما دنیای رمزارزها و بلاک‌چین آنقدر مرا مجذوب خود کرد که تصمیم گرفتم مسیر شغلی‌ام را ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *