FTX برای بازگشت از ورشکستگی، صرافی LedgerX را می‌فروشد

۶ اردیبهشت ۱۴۰۲

صرافی ورشکسته FTX قراردادی برای فروش زیرمجموعه خود، یعنی صرافی لجر ایکس (LedgerX)، به قیمت 50 میلیون دلار با هلدینگ بین‌المللی میامی (MIH) بست.

 

در 25 آوریل (5 اردیبهشت)، صرافی FTX طی گزارشی اعلام کرد که در مراحل نهایی فروش صرافی LedgerX به یکی از زیر مجموعه‌های شرکت هلدینگِ بین المللی میامی (MIAX Technologies) است.

صرافی لجر ایکس خدماتِ معاملات آتی (futures) و معاملات آپشن (options) را ارائه می‌دهد. حراج این صرافی در 4 آوریل (15 فروردین) توسط دادگاه ایالات‌متحده برگزار شد. این معامله، از کمیسیون معاملات آتی ایالات متحده CFTC مجوز دارد. براساس این اعلامیه، تنها مرحله باقیمانده، تایید دادگاه ورشکستگی آمریکا است که برای تکمیل مراحل فروش 50 میلیون دلاری شرکت در تاریخ 4 می 2023 (14 اردیبهشت 1402) برگزار ‌می‌شود.

 

جان جِی رِی، مدیر اجرایی و مدیر ارشد رسیدگی به بدهکاران FTX گفت:

از اینکه با MIH برای فروش زیر‌مجموعه FTX به توافق رسیده‌ایم، خرسند هستیم. این امر می‌تواند به درآمدزایی ما برای بهبود شرایط کمک کند.

براساس بررسی‌های اولیه پس از سقوط FTX، این صرافی بیش از 3 میلیارد دلار بدهی داشت که حدود 740 میلیون دلار آن جبران شده است.

 

منبع:
cryptopotato
محسن امیری

مهندسی عمران خوندم و طی دوران تحصیل وارد بازارهای مالی شدم. الان به عنوان تحلیلگر، معامله‌گر (تریدر) و نویسنده محتوا در زمینه تحلیل تکنیکال مشغولم. کم و بیش 10 ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *