ایردراپ لیر زیرو (LayerZero) شروع شد!

ایردراپ لیرزیرو شروع شد!
۳۱ خرداد ۱۴۰۳

اخیرا، توکن بومی پروتکل لیر‌ زیرو (LayerZero)، با فهرست شدن در صرافی‌های مختلف، توجه سرمایه‌گذاران را در سراسر جهان به خود جلب کرده است. در همین‌راستا، برایان پلگرینو (Bryan Pellegrino)، یکی از بنیان‌گذاران و مدیرعامل این پروتکل، نکات حائز اهمیتی در مورد مدل نهایی ایردراپ این پروژه به اشتراک گذاشته است.

وی توضیح داد که پس از تأیید صلاحیت شرکت‌کنندگان برای دریافت ایردراپ، یک پنجره ۲۵ دقیقه‌ای برای شرکت‌کنندگان اصلی با حداکثر ۵ هزار توکن، و پس از آن یک پنجره ۵ دقیقه‌ای برای تکمیل‌کنندگان سند تجاری (RFP) با حداکثر ۱۰ هزار توکن باز خواهد شد. علاوه بر این، ساختارهایی در نظر گرفته شده تا حملات سیبل (Sybil) را تا ۸۰ درصد کاهش یابد.

گفتنی است که تعداد کیف پول‌های واجد شرایط برای دریافت این ایردراپ به رقم ۱.۲۸ میلیون رسیده است. علاوه بر این، حدود 9 درصد توکن‌های ایردراپ افزایش یافته که بر اساس آن، ۵.۵ درصد برای شرکت‌کنندگان اصلی، ۳ درصد برای تکمیل‌کنندگان RFP و ۰.۵ درصد برای جامعه اختصاص خواهد یافت.

درحال حاضر، تعداد زیادی از صرافی‌ها از جمله کوکوین، اوکی‌ایکس و بیت‌فینکس، پشتیبانی از توکن ZRO را به پلتفرم خود اضافه کرده‌اند. علاوه بر این، کوکوین قصد دارد که برنامه‌هایی برای فهرست کردن توکن ZRO با قابلیت واریز در شبکه‌های ERC۲۰ اتریوم و آربیتروم را انجام دهد.

 

اخبار مرتبط:

جاستین‌سان 3.6 میلیون توکن از ایردراپ ایگن‌لیر دریافت کرد!

منبع:
coingape
یاسمن معصومی

من یکی از علاقمندان به حوزه برنامه نویسی هستم و جالبه که به واسطه‌ی این حوزه و به صورت اتفاقی وارد دنیای ارزهای دیجیتال شدم. من عاشق یادگیری چیزهای جدیدم و ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *