دادستان کل نیویورک توافق 2 میلیارد دلاری را با جنسیس امضا کرد

دادستان کل نیویورک توافق 2 میلیارد دلاری را با جنسیس امضا کرد
۱ خرداد ۱۴۰۳

به‌تازگی، لتیتا جیمز، دادستان کل ایالت نیویورک اعلام کرد که دفتر او توانسته است تا توافقی به ارزش 2 میلیارد را با شرکت ارزهای دیجیتال جنسیس گلوبال به منظور جبران خسارت مالی سرمایه‌گذاران فریب خورده، ایجاد کند. دادستان جیمز در ادامه اظهار کرد:

جنسیس به تمام سرمایه‌گذارانی که بیش از 1.1 میلیارد دلار را از طریق برنامه Gemini Earn به این پلتفرم ارسال کرده‌اند، دروغ گفته و آ‌ن‌ها را گول زده است.

شایان ذکر است که این توافقنامه، مستلزم بازگرداندن وجوه به سرمایه‌گذاران جنسیس و ممنوعیت فعالیت این شرکت در نیویورک است. همچنین، توافقنامه جنسیس با دادستان کل نیویورک، لتیتیا جیمز، یکی از بزرگ‌ترین توافقنامه‌ها در تاریخ مقررات ارزهای دیجیتال این ایالت است.

دفتر دادستان کل نیویورک شکایت خود را علیه جنسیس در اکتبر 2023 تنظیم کرد و مدتی بعد آن را به شرکت DCG، مدیر عامل آن بری سیلبرت و مدیر عامل سابق جنسیس گسترش داد. با این‌حال، جیمز گفته است که شرایط  این قرارداد فقط در مورد جنسیس است و شکایت علیه متهمان باقی‌مانده و شرکت Gemini Trust ادامه خواهد یافت.

 

اخبار مرتبط:

بیترکس گلوبال فعالیت‌های معاملاتی خود را متوقف می‌کند!

منبع:
coingape
یاسمن معصومی

من یکی از علاقمندان به حوزه برنامه نویسی هستم و جالبه که به واسطه‌ی این حوزه و به صورت اتفاقی وارد دنیای ارزهای دیجیتال شدم. من عاشق یادگیری چیزهای جدیدم و ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *