پرداخت بیت کوین به کاربران برای وب گردی

پرداخت بیت کوین به کاربران برای وب گردی
۲۳ شهریور ۱۴۰۱

شرکت تبلیغاتی اسلایس (Slice)، افزونه ای ساخته است که برای تماشای تبلیغات امتیاز می دهد. سپس مخاطب میتواند امتیازها را از طریق برنامه ZEBEDEE برای بیت کوین بازخرید کند.

اسلایس یک برنامه افزودنی مرورگر ایجاد کرده است که می تواند به Google Chrome، Mozilla Firefox، Edge یا Brave وصل شود و با کسب امتیاز یا برش های قابل بازخرید، این افزونه جوایزی را به کاربر ارائه می دهد.

دارینا اومانسکی، یکی از بنیانگذاران و مدیر ارشد اجرایی در گفت:

«امروزه، افرادی که در وب گردی می کنند، حق دارند استانداردهای بالایی برای دریافت ارزش در ازای توجه خود داشته باشند و این ارزش را در قالب پول واقعی که فوراً به آنها تحویل داده می شود، ادعا کنند. تکه.

 

امتیازها بر اساس تبلیغاتی است که کاربر هنگام وب گردی به صورت دوره ای در مرورگر مشاهده می کند. وبگردی‌ها سپس می‌توانند با پیوند دادن برنامه افزودنی خود به برنامه ZEBEDEE، امتیازات خود را در قالب بیت کوین دریافت کنند.

اومانسکی ادامه داد: “این مهم نیست که اهل کجا هستید و از چه ارز محلی استفاده می کنید.” پلتفرم آن‌ها اجرای این قابلیت را بسیار آسان کرده است و این واقعیت که روی بیت‌کوین اجرا می‌شود، آن را فوراً در سراسر جهان در دسترس قرار می‌دهد.»

 

افزونه مرورگر در حال حاضر فعال است و فقط به افزونه مرورگر و یک حساب ZEBEDEE نیاز دارد تا شروع به کسب بیت کوین غیرفعال و بدون کارمزد کند.

 

 

منبع:
bitcoinmagazine
یعقوب قریشی

ارشد روابط بین‌الملل خوندم که قبلاً برای سایت‌های سیاسی قلم می‌زدم. اما دنیای رمزارزها و بلاک‌چین آنقدر مرا مجذوب خود کرد که تصمیم گرفتم مسیر شغلی‌ام را ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *