اکانت توییتری نیر پروتکل احتمالا هک شده است!

هک احتمالی حساب X شرکت نیر پروتوکل!
۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

داده‌ها نشان می‌دهد که چندین توییت از حساب X شرکت نیر پروتکل (Near Protocol) منتشر شده که علاوه بر درخواست‌های غیرمعمول از فالورهای خود، از آن‌ها درخواست کرده تا حاکمیت خود را پس بگیرند.

در تاریخ 8 می (19 اردیبهشت)، حساب X این پروتکل یک ویدیوی 27 ثانیه‌ای از کد مورس را بدون ارائه هیچ‌گونه شرح و توضیحی منتشر کرد. با این‌حال، کوین‌تلگراف این پیام را رمزگشایی کرد و متوجه یک پیام با نوشته تاریکی در راه است، شد.

دو ساعت پس از توئیت این پیام رمزآلود، حساب X نیر پروتکل مجددا چهار توییت متوالی را با استفاده از یک فونت گوتیک ارسال کرد که به طور گسترده توسط گروه‌های موسیقی هوی‌ متال استفاده می‌شود. این پیام‌ها با عنوان حاکمیت خود را پس بگیرید، افکار خود را پس بگیرید، تاریکی، خورشید از سمت شرق طلوع می‌کند، در حساب X این پروتکل منتشر شده بود.

با این‌حال، جامعه کریپتو در X و محققان بلاک‌چین به یک هک احتمالی مشکوک هستند. اما تایید رسمی از سوی این پروتکل در زمان نگارش این خبر دریافت نشد.

 

اخبار مرتبط:

هکرهای صرافی پولونیکس درحال انتقال وجوه دزدیده شده به تورنادو کش هستند!

منبع:
cointelegraph
یاسمین معصومی

من یکی از علاقمندان به حوزه برنامه نویسی هستم و جالبه که به واسطه‌ی این حوزه و به صورت اتفاقی وارد دنیای ارزهای دیجیتال شدم. من عاشق یادگیری چیزهای جدیدم و ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *