سم بنکمن فرید از تشکیل پرونده ورشکستگی پشیمان است

سم بنکمن فرید 13 دسامبر در دادگاه حاضر می شود
۹ آذر ۱۴۰۱

تیفانی فونگ (Tiffany Fong)، یوتیوبر ارزهای دیجیتال، دو مصاحبه صوتی با سم بنکمن فرید (SBF) منتشر کرد که در آن مدیر عامل سابق صرافی اف‌تی‌ایکس (FTX) گزارش ها مبنی بر ایجاد «درب پشتی» در این صرافی را تکذیب کرد و گفت:

“این کاری است که من انجام می دهم؟ من به شما میگویم قطعا درست نیست. من حتی نمی دانم چگونه کدنویسی کنم.”

SBF هنگام صحبت در مورد استفاده از FTT به عنوان وثیقه، گفت: “من فکر می کنم که (FTT) ارزش واقعی داشت و با توجه به سابقه من، این شرم آور است. من فکر می کنم این توکن از جهاتی قانونی تر از توکن‌های زیادی در این بازار بود. و از لحاظ اقتصادی بیشتر از توکن‌های معمولی توسط جامعه پشتیبانی می‌شد. فرید در رابطه با تشکیل پرونده برای ورشکستگی فصل 11 گفت:

“به خدا صادقانه می گویم اگر اعلام ورشکستگی نمی دادم، همه کاربران سرجای خود بودند و برداشت ها در FTX همچنان انجام می شد.درست 8 دقیقه پس از اعلام ورشکستگی، 4 میلیارد دلار دیگر نقدینگی وارد صرافی شد.»

در مصاحبه دوم، از سم بنکمن فرید در مورد مدیر عامل بایننس سی زی (CZ)، سوال شد. او گفت:

 اگر CZ نگرانی‌های خود را در مورد FTX نشان نمی‌داد، “مطمئناً همه چیز با ثبات‌تر بود و توانایی بیشتری برای تولید نقدینگی داشتیم، ولی این اتفاق به حاشیه بسیار زیادی که در سیستم وجود داشت-دامن زد.”

منبع:
twitter
یعقوب قریشی

ارشد روابط بین‌الملل خوندم که قبلاً برای سایت‌های سیاسی قلم می‌زدم. اما دنیای رمزارزها و بلاک‌چین آنقدر مرا مجذوب خود کرد که تصمیم گرفتم مسیر شغلی‌ام را ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *