گری جنسلر می‌گوید که او هرگز صاحب ارز دیجیتال نبوده است

۳۰ فروردین ۱۴۰۲

گری جنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC)، در جلسه استماع 18 آوریل (29 فروردین)، اظهار داشت که هرگز مالک ارزهای دیجیتال یا دارایی‌های دیجیتالی نبوده است. جنسلر گفت: «من مالک هیچ دارایی رمزنگاری نیستم… اما تمام دارایی‌های اوراق بهادار من در واقع دیجیتالی هستند زیرا توسط یک کارگزار نگهداری می‌شوند.»

قبلاً نگرانی‌هایی در مورد سوگیری احتمالی جنسلر نسبت به ارزهای دیجیتال خاص مطرح شده بود، زیرا او می‌توانست به طور انتخابی و سلیقه ای برای این دارایی‌ها قوانینی وضع کند.

برایان استیل، نماینده کنگره ایالات متحده، جنسلر را در این‌باره متهم کرد و گفت : «جنسلر، قوانینی را برای دارایی های دیجیتال وضع می‌کند در حالی که خودش چنین دارایی‌هایی را ندارد!»

قانونگذاران جمهوری‌خواه آمریکا رویکرد خشن کمیسیون بورس و اوراق بهادار نسبت به مقررات ارزهای دیجیتال را محکوم کردند. آنها گفتند که جنسلر از شرکت‌های دارایی دیجیتال دعوت می‌کند تا در کمیسیون ثبت نام کنند اما در نهایت هیچ فرآیندی برای انجام این کار ارائه نمی‌دهد.

منبع:
cryptoslate
یعقوب قریشی

ارشد روابط بین‌الملل خوندم که قبلاً برای سایت‌های سیاسی قلم می‌زدم. اما دنیای رمزارزها و بلاک‌چین آنقدر مرا مجذوب خود کرد که تصمیم گرفتم مسیر شغلی‌ام را ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *