درآمد 2 میلیارد دلاری ولیدیتورهای اتریوم از سال 2021

۱۴ فروردین ۱۴۰۲

ولیدیتورهای شبکه اتریوم از ژانویه 2021 (دی1399) بیش از 1 میلیارد توکن اتریوم (ETH) به ارزش کلی 2 میلیارد دلار از پاداش استیکینگ آن درآمد کسب کرده‌اند. از ابتدای سال 2021 و بلافاصله پس از راه‌اندازی زنجیره بیکن، پاداش ولیدیتورهای اتریوم به طور پیوسته در حال افزایش است؛ چراکه در طول این مدت ولیدیتورهای بیشتری نیز به شبکه‌ی اتریوم پیوسته‌اند. در سه ماهه‌ی ابتدایی سال 2023 (ژانویه تا مارچ)، بیش از 67 هزار ولیدیتور جدید اضافه شده و در انتهای ماه مارچ تعداد کل ولیدیتورهای اتریوم 562,236 عدد ثبت شده است. به نظر می‌رسد این روند افزایشی در هفته‌های اخیر، به اخبار جدیدی که در مورد به‌روزرسانی شانگهای اتریوم و قابلیت برداشت ETHهای استیک شده مرتبط باشد.

شایان ذکر است سرمایه‌گذاران در حال خارج کردن اتریوم‌های خود از صرافی‌ها و انتقال آن به کیف پول‌های شخصی می‌باشند. بر اساس داده‌ها، تعداد اتریوم‌های در گردش در صرافی‌ها، تنها 10.31 درصد از عرضه کل اتریوم را تشکیل می‌دهد که کمترین میران از جولای 2015 (تیر1394) است. برخی از کارشناسان این موضوع را این طور تفسیر می‌کنند که فعالان بازار انتظار رشد بیشتر و اهداف قیمتی بالاتری را برای اتریوم در نظر دارند؛ چراکه معمولا افزایش حجم خروجی از صرافی‌ها بدان معناست که هولدرها (اشخاصی که سرمایه خود را برای طولانی مدت نگهداری می‌کنند) در حال حاضر قصد فروش رمزارزهای خود را ندارند.

منبع:
beincrypto
ملیحه حسینی

من در رشته متالوژی صنعتی تحصیل کردم. از سال 1401 تصمیم گرفتم در رسانه بلاک‌پست به تولید محتوا در مورد فناوری بلاک‌چین و صنعت جذاب ارزهای دیجیتال بپردازم. سعی ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *