غول های فناوری در کنفرانس 3 روزی بلاک‌چین و وب3 دبی

غول های فناوری در کنفرانس 3 روزی بلاک‌چین و وب 3 دبی
۱۶ آبان ۱۴۰۱

کنفرانس سالانه (2022 Decipher) در مورد استفاده از بلاک‌چین و وب3 از 28 تا 30 نوامبر 2022 در شهر دبی امارات متحده عربی برگزار خواهد شد.

در این کنفرانس سه روزه بیش از 120 سخنران از شرکت های پیشرو فناوری، مانند صرافی های ارزهای دیجیتال، شرکت های سرمایه گذاری جهانی مبتنی بر فناوری کربن صفر، شرکت های الکترونیکی، شرکت های پخش موسیقی و شرکت های فعال در زمینه NFT، حضور خواهند داشت.

در مجموع 50 جلسه در این سه روز برگزار شود که بر چالش‌ها و فرصت‌های متمایزی که در دستیابی به آینده مالی مبتنی بر بلاک‌چین و فراگیر شدن آن وجود دارد، تمرکز خواهد کرد.

نشست دیگری در این کنفرانس با توجه به راه اندازی استراتژی متاورس دبی توسط شیخ حمدان بن محمد بن راشد آل مکتوم، ولیعهد دبی، در جولای 2022 خواهد بود. با عنوان «ساخت سرمایه رمزنگاری»، رهبران کسب‌وکار در خاورمیانه درباره چگونگی ایجاد چارچوب‌هایی برای رونق کسب‌وکارهای رمزنگاری سازگار بحث خواهند کرد.

سم بکمن فرید مدیر عامل FTX، و آنتونی اسکاراموچی، بنیانگذار و شریک مدیریت، در SkyBridge Capital نیز در جلسه ای(“کارایی، سرعت و USDC در Algorand”) به عنوان سخنران حضور خواهند داشت. علاوه بر این، یک باشگاه ویژه برای همه زنان فعال در جامعه فناوری Web3، برگزار خواهد شد.

منبع:
entrepreneur
یعقوب قریشی

ارشد روابط بین‌الملل خوندم که قبلاً برای سایت‌های سیاسی قلم می‌زدم. اما دنیای رمزارزها و بلاک‌چین آنقدر مرا مجذوب خود کرد که تصمیم گرفتم مسیر شغلی‌ام را ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *