در شش ماه آخر سال 2022، تسلا هیچ بیت کوینی خرید و فروش نکرده است

تسلا در سه ماهه چهارم 2022 هیچ بیت کوینی خرید و فروش نکرد
۶ بهمن ۱۴۰۱

تسلا، شرکت سازنده خودروهای الکتریکی در شش ماه آخر سال 2022 هیچ بیت کوینی خرید و فروش نکرده است. بر اساس داده‌ها، ارزش دارایی‌های دیجیتالی این شرکت در پایان سه‌ماهه چهارم سال 2022، ۱۸۴ میلیون دلار بوده است که از ۲۱۸ میلیون دلاری که در پایان سه‌ماهه سوم ثبت شده است کاهش چشمگیری را تجربه کرده است. گفته می‌شود این کاهش به دلیل وجود بازار نزولی برای بیت کوین بوده است چراکه در پایان سه ماهه سوم، قیمت بیت کوین کمی کمتر از 20,000 دلار و در پایان سه ماهه چهارم حدود 16,500 دلار بود.

لازم به ذکر است تسلا در سه ماهه سوم هیچ تغییری در دارایی‌های بیت‌کوین خود ایجاد نکرد. این درحالی است که در سه ماهه دوم، این شرکت 75 درصد از کل دارایی‌های بیت کوین خود (به ارزش 936 میلیون دلار) را فروخت و با این اقدام، برخی از سرمایه‌گذاران را غافلگیر کرد. اما در آن زمان ایلان ماسک، مدیر عامل تسلا گفت که این شرکت آماده‌ی افزایش ذخیره بیت‌کوین خود در آینده است و این فروش «نباید به عنوان حکمی در مورد بیت کوین تلقی شود.»

منبع:
coindesk
یعقوب قریشی

ارشد روابط بین‌الملل خوندم که قبلاً برای سایت‌های سیاسی قلم می‌زدم. اما دنیای رمزارزها و بلاک‌چین آنقدر مرا مجذوب خود کرد که تصمیم گرفتم مسیر شغلی‌ام را ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *