دستگیری و آزادی با قرار وثیقه مهاجم پامپ.فان در لندن

دستگیری و آزادی با قرار وثیقه مهاجم پامپ.فان در لندن
۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

یک کارمند سابق لانچ‌پد میم‌کوین پامپ.فان (Pump.fun) مبتنی بر سولانا که موفق به سرقت 1.9 میلیون دلار از این پلتفرم شده بود، در لندن دستگیر و با قرار وثیقه آزاد شد. این فرد که در شبکه ایکس با نام StaccOverflow شناخته می‌شود، از دسترسی ادمین خود برای انجام این سرقت استفاده کرده بود.

فرد مذکور که گفته می‌شود نام واقعی او جاررت دان (Jarrett Dunn) است، از یک حساب جداگانه در ایکس این رویداد را پوشش داده و ادعا کرده که به اتهام سرقت 2 میلیون دلار و توطئه برای سرقت 80 میلیون دلار دیگر، یک شب را در بازداشت گذرانده است. او همچنین از شهروندان بریتانیایی خواسته است تا علیه شرکت حقوقی پامپ.فان شکایت کنند.

بر اساس گزارش‌ها، دان که در حال حاضر در بیمارستان است، قصد دارد تا زمان حضور الزامی در دادگاه که برای ماه آگوست (مرداد) برنامه‌ریزی شده، در بریتانیا بماند. او با قرار وثیقه آزاد شده و از یک آیپد بیمارستانی با محدودیت زیاد برای دسترسی به ایکس استفاده می‌کند.

اخبار مرتبط:

استفاده گروه هکری لازاروس از برنامه لینکدین برای سرقت دارایی‌ها

وعده‌های 60 درصدی سود: کلاهبرداری ارز دیجیتال با سوء استفاده از اعتماد!

منبع:
theblock
یعقوب قریشی

ارشد روابط بین‌الملل خوندم که قبلاً برای سایت‌های سیاسی قلم می‌زدم. اما دنیای رمزارزها و بلاک‌چین آنقدر مرا مجذوب خود کرد که تصمیم گرفتم مسیر شغلی‌ام را ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *