مدیر عامل بایننس به شایعات پیرامون این صرافی پرداخت

مدیر عامل بایننس به شایعات پیرامون این صرافی پرداخت
۵ دی ۱۴۰۱

سی‌زی، مدیر عامل بایننس در 23 دسامبر، در مورد دلایل ترس عدم قطعیت و شک (FUD) اخیر پیرامون این صرافی رمزارز، مطالبی را به اشتراک گذاشت. او دلایل FUD در مورد بایننس را در درجه اول به عوامل خارجی نسبت داد و به این موضوع اشاره کرد که بخشی از جامعه رمزارز از تمرکزگرایی متنفر می‌باشند و خاطرنشان کرد:«صرف نظر از اینکه صرافی‌های متمرکز (CEX) با سرعت بیشتری به پذیرش رمزارز کمک می‌کنند؛ آنها تنها از صرافی‌های متمرکز متنفرند.»

سی‌زی همچنین اشاره کرد که بایننس توسط بسیاری از بازیگران این صنعت به عنوان رقیب در نظر گرفته شده است. آنها با لابی‌های روزافزون علیه این صرافی و «وام دادن مبالغ هنگفتی پول به رسانه‌های کوچک، مبلغی که چندین برابر ارزش بازار  آن رسانه است از جمله خریدن خانه‌های مدیر عاملان آن‌ها، این فضای مسموم را برعلیه ما ایجاد کردند.» اشاره او به مایک مک‌کافری مدیر عامل «The Block»، است که مخفیانه از طریق وام‌هایی که از شرکت «Alameda Research»، سایت خبری رمزارز را تامین مالی کرده است. مک کافری در 9 دسامبر پس از افشاشدن دو  وام به مبلغ 27 میلیون دلار از بخش صندوق تامینی گروه FTX از سمت مدیرعاملی کنار رفت.

او اضافه کرد که برخی از این رسانه‌ها کاملاً در مالکیت و اختیار یکی از رقبا هستند. برخی ممکن است به اشتباه فکر کنند که ما منابع مالی آنها را قطع کردیم (ما این کار را نکردیم، آنها خود به خود شکست خوردند) و ما را سرزنش می‌کنند، صرف نظر از اینکه منابع مالی آنها چقدر نامشروع بوده است.

علاوه بر این، مدیر عامل بایننس خاطرنشان کرد که سیاستمداران محافظه‌کاری که برای محافظت از موسسات مالی سنتی در برابر اختلالات رمزنگاری کار می‌کنند نیز اطلاعات نادرستی منتشر می‌کنند. در حالیکه «محافظه کار بودن اشتباه نیست»، اما بانک‌ها باید به جای مبارزه با اختلال، از فناوری بلاک چین استقبال کنند.

در نهایت، سی‌زی ادعا کرد که ممکن است تعداد کمی از افراد وجود داشته باشند که حسود هستند یا تفکر نژادپرستانه علیه کانادایی‌هایی با چهره چینی‌ دارند. این افراد به گسترش FUD علیه این صرافی کمک می‌کنند.

منبع:
cointelegraph
یعقوب قریشی

ارشد روابط بین‌الملل خوندم که قبلاً برای سایت‌های سیاسی قلم می‌زدم. اما دنیای رمزارزها و بلاک‌چین آنقدر مرا مجذوب خود کرد که تصمیم گرفتم مسیر شغلی‌ام را ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *