افزایش نقل و انتقالات استیبل‌کوین‌ها در چهار سال گذشته!

افزایش نقل و انتقالات استیبل‌کوین‌ها در چهار سال گذشته!
۳۱ خرداد ۱۴۰۳

داده‌ها حاکی از آن است که نقل و انتقالات استیبل‌کوین در چهار سال گذشته بیش از 16 برابر افزایش یافته است که به عنوان یک معیار امیدوارکننده برای پذیرش ارزهای دیجیتال به شمار می‌رود. گفتنی است که حجم انتقالات ماهانه استیبل‌کوین به رکورد 1.68 تریلیون دلار در آوریل رسید که نسبت به میزان 100 میلیارد دلار در اکتبر 2020 افزایش یافته است.

استیبل‌کوین‌ها مانند یک پل اصلی بین سیستم مالی سنتی و فضای دارایی دیجیتال عمل می‌کنند. همچنین، جابجایی استیبل‌کوین اغلب برای ارزیابی سلامت بازار کریپتو و اعتماد سرمایه‌گذاران مورد استفاده قرار می گیرند.

افزایش ارزش بازار استیبل‌کوین معمولاً با افزایش اعتماد سرمایه‌گذاران همراه است و نشان‌دهنده‌ی افزایش ورود سرمایه بیشتر است. بر اساس گزارش DefiLlama، ارزش کل بازار استیبل‌کوین‌ها به بیش از 162 میلیارد دلار می‌رسد که نسبت به سال گذشته بیش از 24 درصد افزایش یافته است.

باید توجه داشت که مردم در حال حاضر از استیبل‌کوین‌ها برای خرید ملک، وام وثیقه دار و تسهیل تراکنش‌های بدون مرزی استفاده می‌کنند. این امر دسترسی به وجوه را آسان می‌کند و به هر کسی در هر مکانی اجازه می‌دهد در بازارهای مالی جهانی شرکت کند. گفتنی است که کاربرد رو به گسترش استیبل‌کوین‌ها، پتانسیل آن‌ها برای تغییر شکل مالی سنتی را به نمایش می‌گذارد.

 

منبع:
cointelegraph
یاسمن معصومی

من یکی از علاقمندان به حوزه برنامه نویسی هستم و جالبه که به واسطه‌ی این حوزه و به صورت اتفاقی وارد دنیای ارزهای دیجیتال شدم. من عاشق یادگیری چیزهای جدیدم و ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *