خرید توییتر توسط ماسک و تاثیر آن بر دوج‌کوین

خبر خرید توییتر توسط ماسک و تاثیر آن بر دوج‌کوین
۷ آبان ۱۴۰۱

برخی از کاربران رمزارز، ایلان ماسک را پدرخوانده دوج‌کوین می‌نامند؛ چراکه ایلان ماسک از 2019 در توییت‌های خود، از این میم‌کوین زیاد صحبت کرده‌ است. در طی هفته گذشته، که اخبار نهایی شدن خرید توییتر توسط ایلان ماسک، منتشر شد؛ این میم‌کوین، رشد 40 درصدی را تجربه کرده‌است. شت کوین‌هایی که به شدت تحت‌تاثیر حرف‌ها و فعالیت‌های سلبریتی‌ها هستند؛ رشد قیمت‌های نامعقول دارند و سپس، ظرف مدت کوتاهی کاهش قیمت را تجربه می‌کنند. بنابراین، بعید نیست، دوج کوین بعد از اینکه، اخبار داغ خرید توییتر از تب و تاب افتاد؛ سرمایه‌گذاران خود را با یک کاهش قیمت غافلگیر کند. رمزارزی که هیچ پشتوانه‌ی محکم و ابتکار خاصی ندارد و از همان ابتدا ماهیت شوخی داشته، یک رمزارز قابل اعتماد نیست.

با اینحال، اکنون که مالکیت یکی از پلتفرم های رسانه‌های اجتماعی در دست کسی است که حمایت‌های آشکار زیادی از دوج‌کوین در همان پلتفرم داشته، انتظار جهش چشمگیرتری برای قیمت این رمزارز می‌رفت. به نظر می‌رسد سرمایه‌گذاران، نسبت به مالک توییتر هم بی‌اعتماد شده‌اند.

ملیحه حسینی

من در رشته متالوژی صنعتی تحصیل کردم. از سال 1401 تصمیم گرفتم در رسانه بلاک‌پست به تولید محتوا در مورد فناوری بلاک‌چین و صنعت جذاب ارزهای دیجیتال بپردازم. سعی ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *