کاخ سفید به دنبال تحقیق بر افکار عمومی در مورد ارزهای دیجیتال است

کاخ سفید به دنبال سیاست گذاری در مورد ارزهای دیجیتال است
۸ بهمن ۱۴۰۱

اداره سیاست‌گذاری علم و فناوری کاخ سفید، به دنبال اخذ نظرات عمومی در مورد ارزهای دیجیتال است تا بتواند به سمت توسعه یک سیاست منسجم برای این حوزه گام بردارد. این اداره خاطرنشان کرد که دیدگاه‌ها و پیشنهاداتی که قرار است تا 23 مارس (3فروردین1402) فرستاده شوند، باید بر روی ارزهای دیجیتال و عناصر مرتبط مانند بلاک چین، دفتر کل توزیع شده، امور مالی غیرمتمرکز (DeFi)، و قراردادهای هوشمند، تمرکز کنند. علاوه بر این، یافتن افکار عمومی در مورد امنیت سایبری و حریم خصوصی در رابطه با ارزهای دیجیتال از دیگر اهداف این نظرسنجی می‌باشد. گفتنی است کاخ سفید اذعان کرده بود که ایالات متحده به طور فعال در حال بررسی راه‌اندازی یک ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) است.

علی‌رغم  پیشرفت و توسعه‌ی ارزهای دیجیتال، کاخ سفید در مورد دارایی‌های دیجیتال هنوز تردید دارد و به این نکته اشاره می‌کند که این نوع دارایی یک موقعیت خطرناک مهمی را ایجاد می‌کند. این در حالی است که ایالات متحده در حال حرکت به سمت پیشرفت در روند ایجاد مقررات در حوزه ارزهای دیجیتال است.

منبع:
finbold
یعقوب قریشی

ارشد روابط بین‌الملل خوندم که قبلاً برای سایت‌های سیاسی قلم می‌زدم. اما دنیای رمزارزها و بلاک‌چین آنقدر مرا مجذوب خود کرد که تصمیم گرفتم مسیر شغلی‌ام را ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *