سوپرمارکت زنجیره ای اوکراینی ارز دیجیتال میپذیرد

سوپرمارکت اوکراینی تصمیم به پذیرش رمزارز از طریق Binance Pay گرفت
۲۷ شهریور ۱۴۰۱

صرافی بایننس اخیراً اعلام کرده است که واریوس (VARUS)، یک سوپرمارکت زنجیره‌ای اوکراینی، اکنون رمزارز را می‌پذیرد. این شرکت اعلام کرد که اخیراً با سوپرمارکت‌های زنجیره‌ای همکاری کرده است و اکنون پرداخت‌های رمزنگاری شده را برای مشتریانی که خواربار می‌خرند تسهیل می‌کند.

این تراکنش از طریق کیف پول Binance Pay انجام می شود. VARUS یکی از بزرگترین شرکت های فروشگاه مواد غذایی در اوکراین است که در مجموع 111 شعبه در 28 شهر مختلف در داخل کشور دارد.

VARUS معتقد است که این همکاری به مشتریان امکان می دهد که به پرداخت های رمزنگاری دسترسی داشته باشند و این می تواند تحویل کالا را بدون مشکل و سریع تر پیش ببرد.

 

تلاش های بشردوستانه از طریق کمک های مالی رمزنگاری در اوکراین

اوکراین در جنگ ویران شده است و اکنون ارزهای رمزپایه راه خود را برای کمک به نیازمندان باز کرده است. دولت کیف و دیگر گروه‌های داوطلب برای تأمین مالی طرح‌های دفاعی و بشردوستانه تلاش می‌کنند تا از طریق کمک‌های مالی ارزهای دیجیتال، پول جمع‌آوری کنند.

امسال از تاریخ 6 تا 9 سپتامبر “اجلاس فنی کیف” در اوکراین با حضور ویتالیک بوترین، بنیانگذار اتریوم، برگزار شد. او اشاره کرد که “اوکراین می تواند به مرکز بعدی وب 3 تبدیل شود”.

 

علاوه بر این، وی بیان کرد:

یک کشور می تواند به هاب وب 3 تبدیل شود که شهروندانش فعالانه به این فناوری علاقه مند باشند و تصمیم بگیرند که سهم عمده ای در توسعه آن داشته باشند. اوکراین هم توانایی و هم عزم برای انجام این کار را دارد.

 

 

 

منبع:
bitcoinist
یعقوب قریشی

ارشد روابط بین‌الملل خوندم که قبلاً برای سایت‌های سیاسی قلم می‌زدم. اما دنیای رمزارزها و بلاک‌چین آنقدر مرا مجذوب خود کرد که تصمیم گرفتم مسیر شغلی‌ام را ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *