TIDEFI به دنبال ایجاد یک اکوسیستم جامع DeFi

TIDEFI به دنبال ایجاد یک اکوسیستم جامع DeFi
۱۱ مهر ۱۴۰۱

 

ارائه دسترسی ساده و آسان به یک اکوسیستم جامع DeFi، نسل بعدی کاربران رمز ارز  را جذب خواهد کرد. TIDEFI می‌خواهد از طریق DEX خود و با یک دارایی اکوسیستم، به دریچه ای برای تامین مالی غیرمتمرکز تبدیل شود. علاوه بر این، این پروژه برای بازارسازان، معامله‌گران و سازندگان جذاب است و پایه‌ای حیاتی برای توسعه Web3 ایجاد می‌کند.

در چشم‌انداز مالی غیرمتمرکز کنونی، دستیابی به برابری مالی دشوار است. به طور خاص، فرصت‌های زیادی در این صنعت وجود دارد، اما بیشتر آنها تنها در صورتی قابل دسترس هستند که فرد دانش کافی از صنعت گسترده‌تر و ارزهای آن داشته باشد. هدف TIDEFI ساده کردن این فرآیند با باز کردن قفل مالی غیرمتمرکز برای “همه”، است.

 

کاوش در فرصت‌ها و پروتکل‌های سنتی DeFi به نرم‌افزار تخصصی برای شبکه‌ها و راه‌حل‌های مختلف، دارایی‌ها در زنجیره‌های بلوکی مختلف و توانایی پیگیری، نیاز دارد. این چیزی نیست که بیشتر تازه واردان بخواهند به آن نزدیک شوند، زیرا بیش از حد پیچیده است. در عوض، آنها به دنبال یک اکوسیستم ساده و قابل دسترس تر هستند که ابزارهای لازم و تجربه یکپارچه را در همه دستگاه ها ارائه می دهد.

TIDEFI یک برنامه مستقل بومی ارائه می دهد که با دسترسی DeFi مبتنی بر مرورگر سنتی، متفاوت است. این برنامه ای است که تمام ابزارها و ویژگی های لازم را فراهم می کند و در تمام سیستم عامل های اصلی رایانه های رومیزی کار می کند.

 

 

 

منبع:
newsbtc
یعقوب قریشی

ارشد روابط بین‌الملل خوندم که قبلاً برای سایت‌های سیاسی قلم می‌زدم. اما دنیای رمزارزها و بلاک‌چین آنقدر مرا مجذوب خود کرد که تصمیم گرفتم مسیر شغلی‌ام را ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *