توصیه ویتالیک بوترین در بازارهای نزولی

توصیه ویتالیک بوترین در بازارهای نزولی اخبار
زمان مطالعه : 1 دقیقه

ویتالیک بوترین، یکی از بنیان‌گذاران اتریوم، اخیراً در یک مصاحبه با «The Straits Times» به سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال توصیه کرده است که در بازارهای نزولی فعلی، روی “چیزهای ساده‌تر” سرمایه‌گذاری کنند.

او اضافه کرد که قیمت اتریوم را چندان زیاد دنبال نمی‌کند. بوترین همچنین ادعا کرده است که معامله‌های پرریسک روی ارزهای دیجیتال انجام نمی‌دهد چراکه ترجیح می‌دهد” دارایی‌های دیجیتال را بخرد و نگه‌داری (Hold) کند”

بوترین همچنین در این مصاحبه به یکی از مشکلاتی که با جامعه‌ی بیت کوین دارد پرداخت. او اعتقاد دارد اعضای آن به طور خودکار (ناآگاهانه)، همه افراد ثروتمند و قدرتمندی که از بیت کوین حمایت می‌کنند را ستایش و تبلیغ می‌کنند. منظور ویتالیک بوترین، تمجید بیش از اندازه از نایب بوکله، رییس جمهور السالوادور هست که بیت کوین را به عنوان پول رایج مملکت پذیرفته است. به نظر بوترین افراد زیادی این موضوع را نادیده می‌گیرند که اجبار کسب و کارها برای پذیرش بیت کوین برخلاف حق آزادی افراد است. همچنین اضافه کرد بیت کوین به دلیل ویژگی‌هایی که دارد (مانند نوسان در قیمت)، مورد استفاده افراد زیادی نخواهد بود.

منبع:
The Straits Times
ملیحه حسینی

من در رشته متالوژی صنعتی تحصیل کردم. از سال 1401 تصمیم گرفتم در رسانه بلاک‌پست به تولید محتوا در مورد فناوری بلاک‌چین و صنعت جذاب ارزهای دیجیتال بپردازم. سعی میکنم تا ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *