شرکت گری اسکیل (Grayscale) حاضر به اثبات ذخایر خود نشد

شرکت گری اسکیل حاضر به ارائه اثبات ذخایر خود نشد
۲۹ آبان ۱۴۰۱

پس از مشکلات مربوط به نقدینگی FTX (اف تی ایکس) و ورشکستگی آن، کسب و کارهای رمزارزی برای ارائه کردن اطلاعات مربوط به سلامت مالی خود تحت فشار هستند. با این حال، شرکت سرمایه‌گذاری ارزهای دیجیتال گری‌ اسکیل (Grayscale) پس از سقوط محصولات بیت کوین و اتریوم به پایین‌ترین سطح تاریخ خود، حاضر به اثبات ذخایر خود نشده است.

گری اسکیل، در یک پست توییتری اعلام کرد که به خاطر نگرانی‌های امنیتی، اثبات ذخایر (proof of reserve) یا آدرس‌های کیف پول دارایی‌های خود را به معرض نمایش نخواهد گذاشت.

تمامی محصولات سرمایه‌گذاری رمزارزی این شرکت تحت سرویس حفاظت کوین بیس(coinbase) ذخیره شده و از امنیت بالایی برخوردار است، با این حال ما اطلاعات مربوط به کیف پول‌ها و تأیید اطلاعات را در اختیار عموم قرار نمی‌دهیم.

نگرانی سرمایه‌گذاران در رابطه با دارایی‌های خود در گری اسکیل از آنجا نشات می‌گیرد که در 16 نوامبر، جنسیس گلوبال (Genesis Global)، تامین‌کننده نقدینگی این شرکت تمامی برداشت‌ها از این پلتفرم را متوقف کرد و اعلام کرد آشفتگی بی‌سابقه در بازار، منجر به افزایش قابل توجه درخواست‌های برداشتی شده که بیش از نقدینگی فعلی شرکت بوده است. لازم به ذکر است که جنسیس گلوبال بخشی از گروه تجاری DCG است که مالک گری اسکیل نیز هست.

منبع:
cointelegraph
ملیحه حسینی

من در رشته متالوژی صنعتی تحصیل کردم. از سال 1401 تصمیم گرفتم در رسانه بلاک‌پست به تولید محتوا در مورد فناوری بلاک‌چین و صنعت جذاب ارزهای دیجیتال بپردازم. سعی ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *