مدیر عامل سرمایه گذاری گری اسکیل از سمت خود کناره گیری کرد!

مدیر عامل سرمایه گذاری گری اسکیل از سمت خود کناره گیری کرد!
۱ خرداد ۱۴۰۳

بر اساس گزارش‌های بدست آمده، مایکل سوننشاین (Michael Sonnenshein)، مدیرعامل شرکت مدیریت دارایی و سرمایه گذاری گری اسکیل (Grayscale) از این شرکت استعفا داد و دنبال علایق شخص خود رفت. در همین حال، پیتر مینتزرگ (Peter Mintzerg)، مدیر اجرایی گلدمن ساکس به عنوان مدیریت جدید شرکت گری اسکیل منتخب شد.

از آنجایی که شخص مذکور سمت خود را در تاریخ 15 آگوست (25 مرداد) تحویل خواهد گرفت، در این میان، ادوارد مک گی، مدیر ارشد مالی گری اسکیل، نقش مدیر اجرایی اصلی را با مسئولیت رهبری شرکت بر عهده خواهد گرفت.

لازم به ذکر است که مینتزرگ قرار است که بخش دارایی‌های دیجیتال و مدیریت شرکت را بر عهده بگیرد. علاوه بر این، شخص یاد شده دارای سابقه حرفه ای 20 ساله است و همچنین تجربه همکاری با غول های وال استریت مانند بلک راک را دارد.

گفتنی است که این تجربه و تخصص، رشد بیشتری را برای شرکت دارایی ارزهای دیجیتال تسهیل خواهد کرد و در واقع، گری اسکیل به دنبال سرمایه گذاری از مشارکت اخیر خود در رونق ETF بیت‌کوین است. در همین راستا، گری اسکیل شاهد خروجی 17.6 میلیارد دلار بود، ETFهای اسپات بیت‌کوین رقیب پول زیادی داشتند.

اخبار مرتبط:

درخواست ETF اتریوم رد خواهد شد؟ انصراف گری اسکیل از پیشنهاد ETF فیوچرز اتریوم

شرکت گری اسکیل (Grayscale) حاضر به اثبات ذخایر خود نشد

 

منبع:
watcher.guru
faeze salimi

نویسنده در حوزه ارزهای دیجیتال هستم. با اینکه پیشینه تحصیلی من در رشته مهندسی صنایع است، اما علاقه وافر من به دنیای رمز ارزها، مسیر شغلی‌ام را به سمت نویسندگی ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *