مشکل قطعی صرافی کوین‌بیس برطرف شد!

مشکل قطعی صرافی کوین‌بیس برطرف شد!
۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳

داده‌ها حاکی از آن است که صرافی کوین‌بیس در تاریخ 14 می (25 اردیبهشت) دچار یک قطعی بزرگ شده بود و به واسطه آن کاربران نمی‌توانستند که به کیف پول‌ها و تراکنش‌های خود در این صرافی دسترسی داشته باشند. با این‌وجود، این شرکت به کاربران خود اطمینان داد که وجوه آن‌ها امن است، حتی اگر در حال حاضر نمی‌توانند به پلتفرم دسترسی داشته باشند.

حال گزارش شده است که این صرافی پس از یک وقفه‌ی سه ساعته مجددا شروع به کار کرده است و کاربران می‌توانند معاملات و مدیریت پرتفوی خود را بدون هیچ اختلالی از سر بگیرند. در این میان، برخی از کاربران کوین‌بیس اعلام کردند که هنوز با یک‌سری مشکلات فنی مواجه‌اند.

شایان ذکر است که بازدیدکنندگان وب‌سایت کوین‌بیس در زمان قطعی پلتفرم با پیام «خطای ۵۰۳، سرویس موقتاً در دسترس نیست» مواجه می‌شدند. این کد خطا، ممکن است به دلایل تعمیرات و به‌روزرسانی سرور، اضافه بار شدید بر روی سرور و مشکلات دیگری بروز کند. همچنین در اکثر مواقع این کد خطا به صورت خودکار نیز برطرف شود.

صفحه وضعیت کوین‌بیس همچنین اشاره کرده است که در 14 مه (25 اردیبهشت) با «تراکنش‌های ضعیف» نیز مواجه بوده است، اما اکنون اعلام کرده است که این حادثه تا ساعت 4:19 صبح به وقت جهانی، همراه با قطعی سیستم، برطرف شده است.

در حالی که دلیل قطعی صرافی کوین‌بیس ناشناخته باقی مانده است، این صرافی بیان کرد که به بررسی این موضوع ادامه خواهد داد.

 

اخبار مرتبط:

شرکت تتر 5.2 میلیون دلار استیبل‌کوین تتر را مسدود کرد!

صرافی غیرمتمرکز اکولایزر هک شد!

منبع:
cointelegraph
یاسمین معصومی

من یکی از علاقمندان به حوزه برنامه نویسی هستم و جالبه که به واسطه‌ی این حوزه و به صورت اتفاقی وارد دنیای ارزهای دیجیتال شدم. من عاشق یادگیری چیزهای جدیدم و ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *